6-may dars jadvali

2020 yil 6 may kuni o‘quvchilar uchun efirga uzatiladigan televizion darslar jadvali

👉 1-sinf (Davlat tili)
8:30 ― Ingliz tili
8:45 ― O’qish
9:00 ― Ona tili

👉 1-klass (Rus tili)
9:15 ― Angliyskiy yazыk
9:30 ― Chteniye
9:45 ― Russkiy yazыk

👉 2-sinf (Davlat tili)
10:00 ― Ona tili
10:15 ― Matematika
10:30 ― O’qish

👉 2-klass (Rus tili)
10:45 ― Russkiy yazыk
11:00 ― Matematika
11:15 ― Chteniye

👉 3-sinf (Davlat tili)
11:30 ― Ona tili
11:45 ― Tabiatshunoslik
12:00 ― Ingliz tili

👉 3-klass (Rus tili)
12:15 ― Russkiy yazыk
12:30 ― Prirodovedeniye
12:45 ― Angliyskiy yazыk

👉 4-sinf (Davlat tili)
13:00 ― Ingliz tili
13:15 ― Ona tili
13:30 ― O’qish

👉 4-klass (Rus tili)
13:45 ― Angliyskiy yazыk
14:00 ― Russkiy yazыk
14:15 ― Chteniye

👉 Mahorat darsi
2-qism ― Jenisbek Piyazov
(O’zbekistonda xizmat ko‘rsatgan artist,
Qoraqalpog‘iston xalq artisti)

👉 5-sinf (Davlat tili)
8:30 ― Matematika
8:45 ― Ona tili
9:00 ― Ingliz tili
9:15 ― Rus tili

👉 5-klass (Rus tili)
9:30 ― Matematika
9:45 ― Russkiy yazыk
10:00 ― Angliyskiy yazыk
10:15 ― Uzbekskiy yazыk

👉 6-sinf (Davlat tili)
10:30 ― Matematika
10:45 ― Ona tili
11:00 ― Fizika
11:15 ― Adabiyot

👉 6-klass (Rus tili)
11:30 ― Matematika
11:45 ― Russkiy yazыk
12:00 ― Fizika
12:15 ― Literatura

👉 7-sinf (Davlat tili)
12:30 ― Rus tili
12:45 ― Algebra
13:00 ― Kimyo
13:15 ― Ingliz tili

👉 7-klass (Rus tili)
13:30 ― Uzbekskiy yazыk
13:45 ― Algebra
14:00 ― Ximiya
14:15 ― Angliyskiy yazыk

👉 8-sinf (Davlat tili)
14:30 ― Algebra
14:45 ― Geografiya
15:00 ― Kimyo
15:15 ― Fizika

👉 8-klass (Rus tili)
15:30 ― Algebra
15:45 ― Geografiya
16:00 ― Ximiya
16:15 ― Fizika

👉 9-sinf (Davlat tili)
8:30 ― Algebra
8:45 ― Biologiya
9:00 ― Informatika
9:15 ― Ingliz tili

👉 9-klass (Rus tili)
9:30 ― Algebra
9:45 ― Biologiya
10:00 ― Informatika
10:15 ― Angliyskiy yazыk

👉 10-sinf (Davlat tili)
10:30 ― Algebra
10:45 ― Adabiyot
11:00 ― Biologiya
11:15 ― Ingliz tili

👉 10-klass (Rus tili)
11:30 ― Algebra
11:45 ― Literatura
12:00 ― Biologiya
12:15 ― Angliyskiy yazыk

👉 11-sinf (Davlat tili)
12:30 ― Algebra
12:45 ― Biologiya
13:00 ― Informatika
13:15 ― Rus tili

👉 11-klass (Rus tili)
13:30 ― Algebra
13:45 ― Biologiya
14:00 ― Informatika
14:15 ― Uzbekskiy yazыk